Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Aksidentohet makina e policisë në Tiranë

Aksidenteve në Tiranë nuk i shpëtojnë as makinat e policisë.

Mëngjesin e sotëm automjeti i policisë është aksidentuar me një mjet tjetër të llojit “Opel”.

Aksidenti ka ndodhur në Porcelan dhe mjeti i oficerëve të policisë është marrë me një karrotrec.

Nga përplasja e dy makinave nuk ka të lënduar, por vetëm dëme matriale.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close