Aktualitet

Arrestohet shqiptari, ishte dënuar për trafik droge

Një shqiptar i dënuar nga një gjykatë në Athinë për trafik droge, u arrestua ditën e sotme në Korinth.,

41-vjeçar shqiptar u prangos nga policia në qytetin e Korinthit, ndërsa pritet që t’iu dërgohet autoriteteve në kryeqytetin grek për veprime të mëtejshme proceduriale.

I arrestuari ishte dënuar me vendim të formës së prerë për trafik droge në Athinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close