Aktualitet

Misteri, automjeti i blinduar me targa ruse përmbyset në Tiranë, “zhduket” shoferi

Një automjet i blinduar me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme tek ish-sheshi “Shqiponja” në Tiranë.

Sipas të dhënave paraprake, në momentin kur policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se ka braktisur mjetin.

Policia ka dyshime se mjeti mund te jete i vjedhur ose drejtuesi i fshihet uniformve blu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close