Lajmi i fundit

Tensionet në Shkodër/ Jep dorëheqjen sekretari i Këshillit Bashkiak

Suel Hadri, sekretar i Këshillit të Bashkisë Shkodër ka njoftuar dorëheqjen për arsye personale. Ai i ka dërguar shkresë zyrtare prefektit, duke shkruar se për arsye personale jepte dorëheqjen.

Ai nuk pranoi të drejtonte mbledhjen ne konstituimin e keshillit te ri bashkiak te përbërë nga socialistët dhe me këtë veprim ka zyrtarizuar qendrimin e tij. Kujtojmë që Bashkia Shkodër është pa kryetar bashkie dhe drejtohet nga Këshilli Bashkiak, pas trazirave me ish-kryebashkiaken Voltana Ademin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close