Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Qëllohet një i ri në “Myslym Shyri”, në gjendje kritike

Një i ri afër 30 vjeç është qëlluar me armë zjarri në afërsi të rrugës Myslym Shyr në Tiranë.

Burime zyrtare bejne me dije se i riu eshte ne gjendje te rende shendetesore ne spital.

Ngjarja ka ndodhur ne afersi te nje objekti ne rikonstruktim. /Lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close