Lajmi i fundit

Shkarkohet nga detyra zyrtari i lartë. Emri

Një ndryshim ka ndodhur gjatë ditë së sotme në administratën shtetërore.

Shkarkohet nga detyra Ervin Hoxha, drejtor i hetimit tatimor në Tiranë.

Arsyte nuk jane bërë publike.

Ndoshta edhe per shkak të deshtimit per mbledhjen e të ardhufrav kanë sjellë këtë reagim nga ana e qeverisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close