Lajmi i fundit

Makina e policisë aksidentohet në qendër të Tiranës

Një automjet i policie është përfshirë në një aksident rrugor mbrëmjen e sotme ne Tirane.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Selvisë”. Automjeti i policisë u përplas nga një makinë tip “BMW”.

Nga përplasja drejtuesit e mjeteve kanë pësuar lëndime të lehta pa rrezik për jetën. Në vendngjarje shkoi grupi hetimor për të ndërtuar dinamikën e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close