VIP

Me balluke dhe flokë të errët! Miriam Cani 18 vjeçe

Këngëtarja e njohur Miriam Cani pak kohë më parë zbuloi për të gjithë lajmin e ëmbël të shtatzënisë.
Bukuroshja është në pritje të ëmbël për herë të dytë dhe Ameli do të bëhet me një motër ose një vëlla.

Gjatë kësaj kohe Miriami është treguar e rezervuar në rrjetet sociale dhe ende nuk e ka publikuar një foto me barkun e rrumbullakosur.
Megjithatë, në mungesë të fotove aktuale, këngëtarja ka publikuar në Instagram një foto të viteve më parë ku shfaqet me balluke dhe flokë të errët.
“18 vjeçe, koha fluturon”, ahkruan Miriami krahas fotos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close