Bota

“U largua nga kolegët”, polici i jep fund jetës me armën e shërbimit

Një efektiv i policisë italiane i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Brescias në Itali.

Efektivi 23-vjecar qëlloi veten teksa gjendej larg kolegëve, të cilët e gjetën trupin e tij të pajetë pasi dëgjuan zhurmën e armës.

Mediat italiane shkruajnë se nuk dihen motivet që e kanë shtyrë të riun drejt aktit të rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close