Sport

Tjetër largim nga Partizani, mbrojtësi nënshkruan me Prishtinën

Labinot Ibrahimi kthehet në Prishtinë.

Mbrojtësi veteran është larguar nga Partizani ndërsa një rol të madh për këtë transferim ka luajtur edhe presidenti i të kuqve, Gaz Demi.

Ibrahimi prej 6 vitesh ka veshur fanellën e Partizanit, ndërsa në të kaluarën përveç Prishtinës, ai ka luajtur edhe për Ulpianën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close