Aktualitet

Aksident pranë QSUT në Tiranë, 2 të plagosur

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje pranë QSUT në Tiranë.

Raportohet se një makinë ka përplasur një motor në të cilin ndodheshin dy persona.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dhe po u jepet ndihma e parë drejtuesit së motorit dhe pasagjeres.

Pritet që policia të zbardhë shkaqet e plota të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close