Bota

Reshje të dendura bore në Australi (VIDEO)

Kangaroos have fun in the the snow in Australia

These kangaroos are having the time of their lives playing in the snow! ?❄️

Gepostet von Daily Mail am Montag, 12. August 2019

Ndërkohë që Evropa po digjet nga i nxehti afrikan me temperatura tepër të larta që në disa zona arritën mbi 45 gradë Celsius, e kundërta ndodh në Australi.

Reshje të dendura bore janë shënuar në disa rajone të kontinentit jugor nga na vijnë edhe këto pamje fantastike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close