VIP

Nuk mund t’i dalloni! Gjendet sozia e Elvana Gjatës

Elvana Gjata ka ndarë në Instastory foton e një vajze që ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren.

Nga pamjet dket sikur është vetë këngëtarja.

Gjithçka u qartësua kur vajza qeshi paksa. Buzëqeshja ishte ndryshimi mes tyre që i dallonte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close