Bota

Zjarr në një kopësht, vdesin 5 fëmijë

Pesë fëmijë kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që ra në një kopësht në qytetin Erie në Pensilvani në Shtetet e Bashkuara.

Autoritetet bëjnë me dije se viktimat janë të moshës nga 8 muaj deri në 7 vjeç.

Sipas policisë nga zjarri mbeti e lënduar edhe një grua, e cila u dërgua në spital.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit, ndërsa po punohet për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close