VIP

Meta publikon foton nga Brezovica: Sot një ditë e veçantë feste

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto nga Brezovica në Kosovë.

Në foto Meta duket i rrethuar nga miq të shumtë. Ai shkruan se sot është një ditë e veçantë feste, duke pasur parasysh Kurban Bajramin.

“Nga Brezovica në Prevallë sot një ditë e veçantë feste dhe urimi mes miqsh!”, shkruan Meta përbri fotos së publikuar në rrjetet sociale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close