Kosova - Rajoni

Qeshi me zë të lartë, gjobitet nga oficeri qytetarja (FOTO)

 

Aida Gashi disa ditë më parë u dënua nga Policia e Kosovës ,e një gjobë prej 100 eurove, pasi që, ka qeshur me zë të lartë në një mesnatë në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë.

Për këtë rast ka pasur reagime të shumta e po ashtu edhe një protestë. Por, momenti kur Policia e Kosovës, e ka gjobitur qytetaren nuk ishte bërë publik, shkruan Indeksonline.

Ndërsa tani është publikuar edhe videoja teksa polici i PK’së e dënon Aida Gashin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close