Lajmi i fundit

Vlorë, gomonja pëson defekt në det, dy persona shpëtohen nga mbytja

Policia kufitare dhe kapiteneria e Vlorës shpëtojnë dy persona të cilët gjendeshin në një gomone.

Gomonia “Stuhia 1375” kishte pësuar një defekt dhe për këtë arsye kishte lëshuar sinjalin SOS.

Policia mesohet se ka marre në pyetje dy shtetasit që ndodheshin në gomone.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close