Soft

E kapi me të dashurën, gruaja bën burrin për spital

Pamjet dramatike tregojnë se si një grua godet vazhdimisht me grushte një burrë, duke e lënë të gjakosur pasi që e gjeti duke folur me një femër tjetër.

Në pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë, një burrë shihet duke ndenjur me një grua në një bar, më pas papritmas në ambientet e barit hyn një tjetër grua dhe situata rëndohet.

Ndërkohë, të pranishmit vetëm shohin të habitur.

Viktima, që në asnjë moment nuk po mundohej të mbrohej, në fund e shtyn gruan duke e rrëzuar atë përtokë dhe largohet tërësisht i gjakosur.

Nuk dihet ende lidhja e gruas me viktimën por mediat angleze shkruajnë se mund të jetë partnerja e tij.

Videoja është filmuar nga kamerat e sigurisë më datën 13 korrik dhe më pas shpërndarë në internet nga pronari i lokalit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close