Lajmi i fundit

Rama: “Koha e përfitimeve abuzive ka marrë fund”

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sërish sot në facebook, foto nga aksioni kundërinformalitet i ndërmarrë në të gjithë vendin.

“Nga Velipoja deri në Ksamil vijojnë bllokimet ligjore të subjekteve që akoma s’e kanë marrë vesh, se koha e përfitimeve abuzive në dëm të konkurencës e të konsumatorit ka mbaruar #ZeroTolerancë👊”- shkruan Rama, ndërsa ndan me ndjekësit foto nga subjektet e bllokuara gjatë aksionit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close