Lajmi i fundit

Meta publikon foton e takimit: Krenar për karakterin e Ramush Haradinajt

Presidenti Ilir Meta ka njoftuar ne faqen e tij zyrtare takimin qe ka pasur me ish kryeministrin e Kosoves Ramush Haradinaj ne Prishtine.

Meta ka publikuar edhe disa foto ndersa shpreh vleresime e konsiderata per Haradinajn.

I lumtur të takoja sot Kryeministrin Ramush Haradinaj në Prishtinë. Krenar për karakterin e tij frymëzues!?????-theksoi Meta ne faqen e tij zyrtare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Nje koment

  1. Ky Iliri do me be lidhje te ngushta me politikane te kosoves nga frika e Spak, ik o hajdut mos bej si patriot! Nuk je ti nga ato qe jan patriot si Ramushi! Rras bythen ne burg dhe inshallah vjedhjet tua shperndahen ndermjet shqiptareve qe I mbyti fukaralliku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close