Lajmi i fundit

Kyçen hotele e restorante, Rama: Zero tolerancë! Lëshoni kuponin tatimor

Kryeministri Edi Rama permes nje postimi ne rrjetet sociale njofton se subjekte abuzuese do te bllokohen.

Rama ka publikuar foto nga aksioni kundër informalitetit, teksa shihen se janë bllokuar hotele dhe restorante.

Rama shton se bizneset duhet të regjistrohen dhe të lëshojnë kuponin tatimor

“#STOPINFORMALITETIT✋

Vijon në gjithë territorin kontrolli dhe bllokimi i subjekteve abuzuese.

Regjistrohuni dhe lëshoni kuponin, sepse pasojat ligjore janë të rënda #ZeroTolerancë”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close