Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Zbardhen detajet: Presidentit të Çamërisë iu mor jeta në prag të shtëpisë

Ditën e sotme u bë publik lajmi për vrasjen e Festim Latos.

E pikërisht pas kësaj kanë dalë detaje për ngjarjen.

Sipas burimeve të policisë hollandeze mësohet se mbrëmë në darkë dy persona e kanë ftuar për kafe Festim Laton. Ai sapo ka dalë në prag të shtëpisë është qëlluar me armë dhe ka mbetur i vdekur në vend.

Ndërkohë që motivet e vrasjes ende nuk bëhen me dije.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close