Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Thyen derën e jashtme, vidhet një shumë e madhe parash në Tepelenë

Gjatë natës së djeshme është vjedhur një banesë në fshatin Turan i Bashkisë së Tepelenës.

Sipas burimeve banesa është në pronësi të shtetasit me iniciale G.H

Hajdutët kanë thyer derën e jashtme dhe janë future në banesë duke marrë kështu një shumë të konsiderueshme parash. Policia ndodhet në vendnngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close