Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Humbje e madhe, Presidentit të Çamërisë i merret jeta në Holandë

Një ngjarje e rëndë duket se është bërë publike ditën e sotme në profiling e Facebook-un e Festim Lato.

Sipas informacioneve të marra bëhet me dije se Latos i është bërë një atentat në Holandë.

Postime të shumta janë bërë në profiling e Facebook të Latos duke u shprehur ngushëllime familjarëve por dhe kombit shqiptarë e duke e cilësuar nëkohësisht si një ngjarje të rëndë për të gjithë kombin shqiptarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close