Lajmi i fundit

Thirret nga specialja, jep dorëheqjen kryeministri Ramush Haradinaj

Kryeminsitri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë dorëheqje.

Shkak është sepse ai është ftuar për t’u marr në pyetje nga Gjykata Speciale.

Dorëheqjen e ka ofruar në mbledhjen e rregullt të Qeverisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close