Lajmi i fundit

E FUNDIT/ E qëlloi gruan 6 herë, dalin detaje nga ngjarja në Durrës

Janë zbardhur detaje të reja të ngjarjes e cila tronditi ditën e sotme qytetin bregdetar të Durrësit, por dhe gjithë opinionin publik.

Sipas informacioneve viktima e kishte denoncuar më parë burrin e saj dhe ishte nën urdhër mbrojtje Bashkëshorti duhet ti qëndronte larg banesës ku qëndronte gruaja e tij bashkë me fëmijën 10 vjeçar.

Por sot në drekë ai ka shkuar në banesë duke u konfliktuar në prani të fëmijës 10 vjeçar. Gjatë sherrit djali është shkëputur dhe ka shkuar te dajat e tij.

Ku kanë mbërritur në shtëpi ata e kanë gjetur motrën e tyre të shtrirë në tokë me 5-6 plagë thike në kraharor pranë zemrës.

Azbijë Kuka është dërguar menjëherë në spital, ndërsa bashkëshorti i saj që punon si shofer ishte larguar nga vendngjarja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close