Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Burri i merr jetën gruas së tij në Durrës

Nje ngjarje e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne Durres.

Një burrë në lagjen 18 të Durrësit ka vrarë gruan e tij me thikë.

Bëhet e ditur se gruaja është Asbije Kuka.

Ajo është dërguar në spital nga vëllezërit e saj por nuk ka mundur tu shpëtojë plagëve të marra.

Ndërkohë që Policia është vënë në ndjekje të bashkëshortit tashmë vrasës.

Ndërkohë që në spital për të marrë ndihmën mjekësore ndodhet edhe djali i mitur i çiftit Kuka

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close