Lajmi i fundit

Basha takohet me Metën, më pas thërret aleatët në selinë e PD

Kryetari i PD Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me Presidentin Ilir Meta.

Takimi kokë më kokë është zhvilluar në orët e para të mëngjesit dhe ka zgjatur rreth 40 minuta.

Pas takimit me kreun e shtetit, kryetari i PD ka thirrur në një takim aleatët opozitarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close