Aktualitet

Shoqata e Gjyqtarëve padit Këshillin e Ministrave: Jo anulim të pasaportave diplomatike

Shoqata Kombëtare e Gjyqtarëve të Republikës së Shqipërisë ka dorëzuar të enjten, në Gjykatën Administrative të Apelit një padi kundër anulimit të pasaportave diplomatike.

Në padi Shoqata kërkon anulimin e vendimit të Këshillit të Ministrave. Sipas gjyqtarëve, “pasaporta diplomatike nuk mund të hiqet’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close