Lajmi i fundit

Rëndohet bilanci i ngjarjes në Korçës, familja Nako sërish në zi

KORÇË- Zi në familjen Nako. Dy ditë pasi iu vra vëllai nga kunati, ka ndërruar jetë edhe Rasim Nako.

Viktima është 59-vjeçari Rasim Nako.

Ai vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërsa nuk përjashtohet mundësia se mund të ketë ndërruar jetë për shkak të traumës që përjetoi nga vrasja e vëllait.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close