Lajmi i fundit

Jep dorëheqjen drejtori i tatimeve Shkodër. Emri

Dorëhiqet Drejtori i Tatimeve Shkodër Hysen Hysa pas 6 vitesh në këtë pozicion. Hysa u shpreh se arsyet janë personale.

Ende nuk është emëruar drejtori i ri ndërsa pritet që për momentin të jetë i komanduar. Hysa tha se fillimisht do të pushojë dhe ende nuk dihet nëse do të ketë një post tjetër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close