Aktualitet

Kujdes sot në plazh, kanë dalë kandilat, ja zonat

Per të gjithë ata që kanë vendosur ta kalojnë të dielën në plazhin e Durrësit, duhet të kenë kujdes kur hyjnë në det.

Zona nga Shkëmbi i Kavajës deri në Qerret ka një fluks të madh kandilësh, shkruan Lapsi

Koha e ngrohtë dhe temperatura e ujit i ka afruar pranë bregut fenomen që rëndom ndodh në ditët e fundit të gushtit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close