Lajmi i fundit

Alibeaj: Bashkë për Shqipërinë në 8 korrik, Shqipërinë si Europa!

Ish-deputeti, demokrati Enkelejd Alibeaj, e ka përforcuar ftesën drejtuar qytetarëve shqiptarë për të marrë pjesë në protestën e nesërme në Tiranë, në orën 20:00. “Shqiptarët duan Shqipërinë si Europa!” veçon Alibeaj ndër mesazhet e videos së publikuar sot nga PD.

De

Alibeaj: “Bashkë për Shqipërinë në 8 korrik

Shqiptarët duan liri
Shqiptarët duan dinjitet
Shqiptarët duan drejtesi
Shqiptarët duan te ardhme

Jo banditë
Jo varfëri
Jo arrogancë

Shqiptarët duan Shqipërinë si Europa!”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close