Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT/ Kryemadhi në selinë e PD-së, takim me Bashën

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi sapo ka mbërritur në selinë e Partisë Demokratike.

Kryemadhi do të zhvillojë një takim me liderin e opozitës Lulzim Basha.

Nuk dihet tema e diskutimit mes tyre, por ku takim vjen vetëm pak minuta para mbylljes së votimeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close