gazetashqip

Foto/Nusja e dhëndri ndërpresin dasmën, shkojnë të votojnë

Shqiptarët iu janë bashkuar sot qendrave të votimit për të hedhur votën e tyre.

Mes votuesve ka qenë edhe një çift, që po martohej pikërisht sot.

Fotoja e çiftit duke votuar është publikuar në “Facebook” nga kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla.

Ky i fundit e cilëson këtë foto si “Foto të Ditës”, ndërsa shkruan se çifti i ri ka lënë disa minuta dasmën, për të shkuar në votim.

“Photo of the Day😄: një çift i ri ka lënë dasmën disa minuta për të shkuar në Qendrën e Votimit”, shkruan Balla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close