gazetashqip

Çudira shqiptare! Një gomar në ambientet e votimit

Çudirat shqiptare nuk kanë fund! Deputeti Lefter Maliqi ka publikuar një video në “Facebook”, në të cilën shihet një gomar, që futet nga qytetarët në ambientet e votimit.

Përkrah videos, Maliqi shkruan se nga kalorës rilindje sot përfundoi në gomar rilindje, duke ironizuar në këtë mënyrë mazhorancën, me në krye Edi Ramën.

“Nga kalores rilindje sot perfundoj ne gomar rilindje. Skeni parë gje akoma.Mister 15% ne votime e gezofsh fitoren👎”, shkruan Maliqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close