Aktualitet

Rama nuk mjaftohet me shkarkimin, Zef Hila përfundon në policinë e Shkodrës

Pasi kryeministri Edi Rama firmosi shkarkimin nga detyra, të kreut të Bashkisë së Vaut të Dejës, për djegien e KZAZ-së në këtë zonë, ditën e sotme, Zef Hila është shoqëruar në Drejtorinë e Policisë, Shkodër.

Burime të besueshme për Top Channel konfirmojnë se Zef Hila është shoqëruar për tu marrë në pyetje nga organet e policisë, në Drejtorinë e Shkodrës.

Kujtojmë se kryeministri Edi Rama ka shkarkuar kryebashkiakun e Vaut të Dejës, pas situatës së mbrëmjes të së enjtes ku u sulmua KZAZ-ja nr 6 si dhe punonjësit e policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close