Politika

Rama ironi me Metën pasi nuk i shkoi në takim: E bëri presidencën opozitë

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar presidentin Ilir Meta permes dy postimeve ne faqen e tij ne twitter. Rama e cileson Meten si Haxhi Qametaj ndersa fton qytetaret qe te qeshin me kreun e shtetit dhe drejtuesit e opozites. Rama refuzoi dje ftesen per tu takuar me presidentin diten e sotme.

Kryeministri Rama në Twitter:
Zyrtare sot: Selia e opozitës rrugore është Presidenca e Republikës dhe udhëheqësi i katër galaktikëve të shtabit të revolucionit imagjinar për të mbrojtur me dhunë republikën e votën e popullit nga vetë populli, është vetë ai, Salvator Haxhi Qametaj🙀Çfarë karnevalesh politike🦹🏻‍♂

Qeshni me ta dhe me qetësi e dashuri t’u japim një mesazh kumbues të dielën,duke votuar ose mosvotuar,por duke qenë të gjithë bashkë në një mendje se Shqipëria s’mund të jetë kurrë, një shesh për përsheshin e gatuar tërë këta muaj, të cilin duhet ta hanë ata që na e servirën👊

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close