Lajmi i fundit

Presidenti Meta mesazh Ramës: Edi reflekto

I pyetur nga gazetarët në lidhje me reagimin e Edi Ramës, i cili nuk e njeh dekretin e ri të datës së zgjedhjeve, Presidenti Ilir Meta është shprehur se nuk duhet që populli të ndahet.

Pyetje: Po Rama e ka kundërshtuar datën e re të zgjedhjeve

MetaUnë shpresoj në reflektimin e të gjithëve. Se cili është qëndrimi i Ramës është i tiji në raport me paqen sociale.

Axhenda ime nuk është Rama ik, por Edi reflekto! Jo provokime të një shteti paralel.

Ju kujtoni se unë jam kaq i pashpresë që ai nuk do të reflektojë?!

Kemi orë, kemi ditë. Sepse të gjithë shqiptarët janë të shqetësuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close