Lajmi i fundit

Meta pret edhe nëkryetarin e LSI Vasili në Presidencë

Pas takimit me kreun demokrat Luzim Basha kreu i shtetit Ilir Meta ka pritur në një takim nënkryetarin e LSI Petrit Vasili.

Mendohet se temë e takimit do të jëtë situata aktuale dhe kriza politike që po kalon vendi.


Meta nje ditë më parë ftoi dhe kreun e qeverisë Rama në takim por ky i fundit e refuzoi ftesen e Presidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close