VIP

Genc Prelvukaj nuk ndahet asnjë moment nga Eni Koçi

Pak ditë më parë këngëtarja Eni Koçi zbuloi për fansat e saj surprizën e verës. Ajo tregoi se shumë shpejt do të hedhë në treg këngën e saj më të re, e cila  tani është thuajse gati. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale Eni ka ndarë me ndjekësit  në Instagram momente nga puna kolosale që ka bërë ekipi i saj për të realizuar videoklipin.

Nga të gjitha fotot dhe videot në sy bie prezenca e Gencit, i cili ka shoqëruar partneren e tij në çdo moment. Ai është kujdesur që të jetë mbështetja më e madhe e Enit në këto ditë të vështira pa gjumë. Përpos lodhjes duket se dyshja e ka kaluar edhe duke u argëtuar kohën e xhirimeve.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close