Lajmi i fundit

Data e re e zgjedhjeve 13 tetor, reagon Edi Rama

Edi Rama e ka mësuar datën e re të zgjedhjeve përpara se presidenti Ilir Meta ta bëjë publike për të gjithë.

Presidenti tha se data e re e zgjedhjeve është 13 tetori.

I menjëhershëm ka qenë reagimi  i Edi Ramës.

Ai thotë se zgjedhjet janë në 30 qershor.

Reagimi i plotë i Edi Ramës:

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? Tani thjesht mëshirojeni!

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM

Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM????

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close