Lajmi i fundit

Ambasadorët në zyrën e presidentit Meta

Pas takimeve me drejtuesit e partive politike, Presidenti Ilir Meta po zhvillon një takim me disa ambasadorë të akredituar në Tiranë.

Luigi Soreca, ambasadori i Francës dhe ambasadori i Britanisë së Madhe janë duke zhvilluar një takim me presidentin Ilir Meta.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close