Lajmi i fundit

Rama ironi me PD-në: Nga luan e kthyen në lepur

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.5 në Tiranë. Gjatë bisedës me qytetarët, Rama nuk ka lënë pas dhe batutat me kandidatin e PS për Tiranën, Erion Veliaj, dhe ministrin Pandeli Majko.

PD-ja, presidenti Ilir Meta dhe “fallxhorja” kanë qenë pjesë e batutave të kryeministri Edi Rama në takim që ai pati ditën e sotme.

Teksa vijoi të theksonte se i duket një vendim absurd, Rama komentoi edhe ecurinë politike të PD-së, sipas së cilit nuk është ajo që qenë vite më parë.

“PD-në nga luan e kthyen në lepur”, tha Rama.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close