Lajmi i fundit

Sot miting, Rama shkon në Kukës i shoqëruar nga qindra forca policie (VIDEO)

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku! Nderim kryengritesve guximtar te Kukesit qe i kallin daten Edvin Frikacakut! Rama ik! Fitore! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 25. Juni 2019

Kukësi në shtetrrethim për vizitën e kryeministrit Edi Rama. Qindra forca policore dhe të Gardës së Republikës janë dislokuar në qytetin verior për të siguruar kreun e qeverisë.

Denoncimin e bën vetë ish kryeministri Sali Berisha, i cili publikon edhe pamje nga Kukësi, ku shihet vargu i forcave policore.

Edvin Paniku tmerr nga Kukesi!

Miq, mbi 1000 narkopolice dhe qindra gardiste dynden ne Kukes me mburoja, snajper, helme, gaz, autoblinda, helikoptere e te gjitha mjetet per mbrojtjen e puturembushurit Edvin Kristaq Paniku!”, shkruan ish kryeministri Sali Berisha në postimin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close