VIP

Mozzik dhe Loredana nuk kursehen fare, fare!

Megjithë problemet me drejtësinë, Mozzik dhe Loredana duket se kanë vendosur ta shijojnë jetën deri në fund.

Ata treguan sot në Instagram, pa lënë asgjë në mister, se kanë bërë te tyren një makinë super luksoze, një ndër prodhimet më të fundit të gjigandit gjerman për makinat, Mercedes Benz.

Ishte Mozzik ai që publikoi në Instastory foto të blerjes më të re duke shkruajtur:

“Mirëseerdhe në shtëpi, vogëlushe.”

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close