Lajmi i fundit

“Më thyen krahun”, 61 vjeçari bën denoncimin e fortë ndaj Forcave të Rendit

Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit.

Por, pikërisht në këtë moment, sipas të dëmtuarit, policët e kanë qëlluar dhe grushte dhe radiot e tyre.

“Më thyen edhe krahun” – tha i moshuari, pa ditur arsyet e asaj që ndodhi me policët.

61-vjeçari po trajtohet në repartin e terapisë ditore në spitalin e Korçës. Dëmtimet janë shkaktuar nga rrahjet në kokë dhe dorë.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close