Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Basha komunikim të jashtëzakonshëm me median

Pas pak minutash, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të dalë para shqiptarëve në një konferencë për shtyp nga selia blu

“Në orën 21:00 më ndiqni në komunikimin me qytetarët nga selia e Partisë Demokratike”, shkruan Basha në postimin e tij.

Situata në vend, me mazhorancën që këmbëngul të shkojë e vetme në zgjedhje dhe me opozitën e vendosur ti ndalë ato, pritet të jetë edhe tema e daljes para mediave të liderit të opozitës.

loading...

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close