Lajmi i fundit

Njoftim nga OSHEE: Këto zona të Tiranës sot pa drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se ditën e sotme do të ketë sërish ndërprerje të energjisë në Tiranë.

Sipas OSHEE kjo do të ndodhë për shkak të punimeve që po kryhen.

Stakime të datës 24-25 qershor

Për shkak të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datat 24-25 qershor do të stakohet energjia në këto zona

24 qershor
09:00-12:00/ rruga “Riza Cuko” pjesërisht, rruga “Gjon Kastrioti”, rruga “Lord Bajron”, rruga “Rexhep Preza”, rruga “Koli Bano”,
12:00-15:00/rruga “Tahir Sinani”, rruga “Pandi Dardha”,
09:00-15:00/ rruga “Sabri Preveza”, rruga “Teodor Keko”, rruga “Naim Frashëri”
9:30-15:00/ rruga “Jordan Misja”, rruga “Petro Marko”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

25 qershor
09:00-15:00/rruga “Mine Peza”, rruga “Teodor Keko”,
9:30-15:00/rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”
09:00-12:00/ rruga “Myslym Keta”, rruga “Tahsim Shehu”, rruga “Ramazan Disha”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close