Lajmi i fundit

E FUNDIT/ Plas në Durrës, lëndohet ‘ushtari’ i Lulzim Berishës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Durrës, zonën e ish-kënetës ka pasur të shtëna me armë zjarri, dhe për pasojë dyshohet që të jenë plagosur disa persona.

Një prej personave të plagosur, që është dërguar drejt spitalit është Julian Meçaj, pjesë e bandës së Lulzim Berishës.

Ne momentin e sulmit ndaj tij Mecaj ka qene ne makinen tip Range Rover duke levizur ne autostrade.

Autoret jane larguar menjehere nga vendi i ngjarjes ndersa drejtuesi i mjetit eshte derguar be spital per ndihme mjekesore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Tags

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close